Młodszy Specjalista ds. Produktu i Dokumentacji – Praca na etat, Poznań Sady

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Sady – gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszego Specjalisty ds. Produktu i Dokumentacji

Status Oferty Pracy: Nie aktualna
Dział: Inżynieria
Rodzaj pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (zestawienia materiałowe, instrukcje montażowe, dokumentacja techniczna);
  • Wsparcie Działu Jakości i Regulatory Affairs w zakresie szeroko rozumianej dokumentacji produktu;
  • Wdrażanie, monitorowanie i kontrola metod wytwarzania / montażu produktu;
  • Identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji oraz proponowanie i wdrażanie rozwiązań w celu ich wyeliminowania;
  • Proponowanie działań mających na celu usprawnienie procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;
  • Min. dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office – Word, Excel, Outlook;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Kreatywność, samodzielność, komunikatywność;
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Różnorodność świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, elastyczny czas pracy);
  • Przyjazną atmosferę w biurze i ciekawe wyzwania;

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji realizowanych przez firmę Lina Medical Polska Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Pobierz mapę dojazdu
Otwórz w mapach Google

    Załącz swoje CV (wymagane)

    Więcej informacji

    To nie jest praca która Cię interesuje?

    Zapraszamy do zakładki "kariera" lub "oferty pracy"
    Przejrzyj wszystkie oferty pracy

    Skontaktuj się z nami

    • rekrutacja@lina-medical.com
    • (+48) 61 222 21 21