Magazynier – Praca na etat, Poznań Sady

Miejsce pracy: Wielkopolskie / Poznań, Sady – gmina Tarnowo Podgórne

LiNA Medical Polska Sp. z o.o. – producent urządzeń medycznych w obszarze ginekologii małoinwazyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: Magazyniera

Status Oferty Pracy: Aktualna
Dział: Magazyn
Rodzaj pracy: Pełen etat

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sprzętu magazynowego
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Kontrola ilościowa i wizualna przyjmowanego towaru
  • Przyjmowanie towaru
  • Rozmieszczanie i układanie towaru w strefach składowania
  • Wydawanie towaru
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy jako Magazynier
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe – warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dokładność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Pracę na dwie zmiany
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS
  • Udział w ciekawych imprezach firmowych
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie swojego CV na adres: rekrutacja@lina-medical.com z dopiskiem Magazynier.

Pobierz mapę dojazdu
Otwórz w mapach Google

Error: Contact form not found.

To nie jest praca która Cię interesuje?

Zapraszamy do zakładki "kariera" lub "oferty pracy"
Przejrzyj wszystkie oferty pracy

Skontaktuj się z nami

  • rekrutacja@lina-medical.com
  • (+48) 61 222 21 21